NeurOptimal


Neuroptimal treniņa laikā indivīdam tiek pievienoti elektrodi, kas saņem mērījumus no ķermeņa par smadzeņu darbības aktivitāti. Šo mērījumu rezultātā ierīce caur skaņu, ko dzirdēsiet mūzikas austiņās vai skaļruņos, veic pārrāvumus un tādus kā sprakšķus, ko uztver galvas smadzenes, lai veiktu pašregulācijas mehānismu izvēloties jaunus neironu ceļus pa kuriem virzās impulss.

Iekārta neiejaucas pašā cilvēka fizioloģiskajos procesos un neveic tiešu stimulāciju. Seansa laikā smadzenes saņem informāciju par esošo stāvokli caur spoguļneironiem. Sniedzot smadzenēm korektu informāciju tās spēj veikt pašregulāciju. Ķermenim tas palīdz optimizēt resursus. Bieži vien mēs sev uzliekam vai apstākļi spiež iet pāri saviem normālajiem limitiem, kas arī rezultējas dažādās nevēlamās izpausmēs, kas ietekmē mūsu ikdienas procesus un domāšanu. Tā rezultātā mūsu smadzenes un ķermenis strādā energo neefektīvi patērējot vairāk ķīmiskās rezerves kā ir pieejams. Nekonsekventas jeb pēkšņas elektriskās aktivitātes izmaiņas ietekmē optimālu smadzeņu darbību. Seansi palīdz palielināt neiroplasticitāti.

Neuroptimal seansi ir piemēroti tādos gadījumos kā trauksme, slikts garastāvoklis, bezmiegs, ieciklēšanās savās domās, koncentrēšanās trūkums, mazsvarīgu notikumu izcelšana kā ārkārtēju un citos gadījumos.

Seansi ir lielisks palīgs kombinējot ar fiziskām aktivitātēm ar mērķi uzlabot veselības stāvokli, masāžām, psihoterapijas konsultācijām, koučinga sesijām, elpošanas terapiju, meditāciju, sabalansētu uzturu, ieradumu maiņu un citām aktivitātēm, kas ir vērstas uz indivīda dzīves kvalitātes un pašsajūtas uzlabošanu.

Seansa cena 30 EUR.

IMG_7279.jpegIMG_6098.jpeg


https://neuroptimal.com/