EMS- Easy Motion SkinJaunākās paaudzes fitnesa, sporta un rehabilitācijas elements.

Perfekta muskuļu trenēšana.

Easy Motin Skin izmanto elektrisko muskuļu stimulāciju kā efektīvu metodi īslaicīgai intensīvai trenēšanai.

Sistēma stimulē gandrīz visus muskuļus ar zemas frekvences elektriskiem impulsiem. EMS ir mūsdienīga tendence, kas dod vissefektīvāko un vienkāršāko ķermeņa treniņu pasaulē.

Neatkarīgi no jūsu izvēlētajiem treniņu mērķiem: Easy Motion Skin padarīs jūsu treniņu programmu daudz efektīvāku īsākā laika periodā.

Vienā 20 minūšu sesijā jūs varat sasniegt rezultātus, kas ir līdz pat 18 reizēm efektīvāki par tradicionālajiem treniņiem.

Easy Motion Skin nodrošina  maksimālu kustību brīvību. Ierobežojošie faktori kļūst par vesturi, pateicoties Bluetooth® tehnoloģijai un ļoti elastīgam MotionSkin treniņus var veikt telpās vai ārpus tām. Jaunajai tehnoloģijai nav lieku elementu, kas varētu ierobežot kustību iespējas.

Treniņu laikā var izmantot vienkāršus vingrojumus ar pozu noturēšanu un elementārām kustībām vai izmantojot kopā ar jums ierastajām treniņu metodēm un inventāru.

Tērpā iestrādātajiem elektrodiem jābūt ciešā kontaktā ar ādu, tapec vienīgais, kas klientam paliek uzvilkts ir apakšveļa (sievietēm vēlams sporta krūšturis, bez metāliskām detaļām).

Uzvelkot tērpu neilgu laiku ir jāveic iesildošas kustības, kas rada ideālu kontaktu un savienojumu ar  vadierīci.

Slodze un intensitāte tiek palielināta pakāpeniski, lai klients vienmēr justos konfortabli. 

https://easymotionskin.com

https://www.youtube.com/watch?v=b7fvopQQaAQ